Stanisława Celińska i Maciej Muraszko na żywo w studiu Empik

Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko w rozmowie z fanami na żywo w studiu Empiku

 

Empik zaprasza na kolejne e-spotkania autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline. Specjalna formuła daje szansę miłośnikom muzyki i literatury na nieprzerwany kontakt z ulubionymi autorami książek, artystami i ludźmi kultury w domowym zaciszu. We wtorek 26 maja o godz. 18:00 w wirtualnym studiu Empiku pojawią się Stanisława Celińska i Maciej Muraszko, którzy opowiedzą o pracy nad premierowym albumem „Jesienna…”. 

Kolejny tydzień wirtualnych spotkań z czołowymi postaciami polskiej kultury z cyklu #premieraonline rozpocznie się rozmową z legendarną Stanisławą Celińską oraz producentem jej najnowszej płyty, Maciejem Muraszką. W dniu premiery albumu „Jesienna…”, we wtorek 26 maja, duet zagości w studiu Empiku, aby opowiedzieć o pracy nad najnowszymi nagraniami. Aktorka i wokalistka wykona ponadto kilka utworów na żywo. Wszystkie tłumaczone są na język migowy.

Stanisława Celińska i Maciej Muraszko – wtorek 26 maja, godz. 18:00

Wspólnie z Wydawnictwem e-Muzyka i Going. Empik zaprasza na rozmowę ze Stanisławą Celińską i Maciejem Muraszką z okazji premiery albumu „Jesienna…”. Artystka podjęła się niełatwego zadania – podczas spotkań z fanami po koncertach wsłuchiwała się w ich życiowe historie, zarówno radosne, jak i te smutne. Na prośbę wielbicieli, aktorka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. To dla nich powstała ta płyta. Słowa otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią, m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Celińska i Muraszko to gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil. Płyta „Jesienna…” to z kolei antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek, a przede wszystkim przyjaciel, którego warto wysłuchać. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio Zet). W trakcie spotkania odbędzie się mikrokoncert.

Biuro prasowe Empik – empik@walk.pl