Jakość Powietrza Pruszków

Witaj w naszym raporcie dotyczącym jakości powietrza w Pruszkowie! Tutaj znajdziesz aktualne informacje o stanie zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym.

Poniżej prezentujemy wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Ale to nie wszystko! Oprócz aktualnych stężeń, w raporcie można również znaleźć prognozy zanieczyszczenia dla Pruszkowa oraz dane historyczne.

Nasi raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala na ocenę bieżącego stanu powietrza, co z kolei jest kluczowe dla lepszej ochrony Twojego zdrowia. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej!


Stan Jakości Powietrza w Pruszkowie dzisiaj

Dzisiejsze pomiary jakości powietrza w Pruszkowie nie wykazują negatywnego wpływu zanieczyszczeń na zdrowie. Stacje monitorujące odnotowują niskie stężenie pyłów i tlenku węgla, co świadczy o dobrej jakości powietrza.

Smog Pruszków (19.05.2024) - zalecenia

Dziś w Pruszkowie możesz cieszyć się czystym powietrzem. Zachęcamy do aktywności fizycznej na zewnątrz - joga, tai chi czy po prostu relaksująca medytacja. Wykorzystaj ten czas na wyciszenie i odnowę biologiczną na świeżym powietrzu.