Muzeum Dulag 121 od lutego

Z przyjemnością informujemy, że od 2 lutego 2021 roku Muzeum Dulag 121 będzie otwarte dla zwiedzających w stałych godzinach od wtorku do niedzieli.
W związku z trwającym zagrożeniem wynikającym z pandemii koronawirusa SARS-CoV-19, prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych. Wystawę muzealną może jednocześnie zwiedzać maksymalnie 5 osób. Każdy ze zwiedzających zobowiązany jest do korzystania z prywatnej maseczki zasłaniającej nos i usta oraz rękawiczek ochronnych. Zwiedzających prosimy o zachowanie minimum dwumetrowych odstępów podczas zwiedzania oraz poruszanie się po ekspozycji w jednym kierunku. Do dyspozycji zwiedzających Muzeum zapewnia płyn do dezynfekcji rąk.
Informujemy również, iż nadal nie organizujemy spotkań historycznych, nie przyjmujemy zorganizowanych grup oraz nie prowadzimy lekcji, warsztatów muzealnych i spotkań Klubu Młodego Historyka.

Przypominamy Państwu o naszej bogatej ofercie książkowej, w której znajdą Państwo publikacje poświęcone historii obozu Dulag 121, Powstania Warszawskiego, jak i dziejów Pruszkowa.

Życzymy Państwu zdrowia i czekamy na Państwa wizyty.

Więcej informacji na www.dulag121.pl oraz pod numerem telefonu: (22) 758 86 63.

Muzeum Dulag 121 ul. 3 Maja 8a 05-800 Pruszków