“Dla takich chwil warto żyć”

“Wieczory czwartkowe w Austerii” Centrum Kultury Raszyn zaprasza Państwa na recital Jana Jakuba Należytego “Dla takich chwil warto żyć”, który odbędzie się 9 grudnia o 19.00. Koncert z towarzyszeniem instrumentalnym i wokalnym Doroty Wasilewskiej. Wejściówki na recital do odebrania w Austerii od 7 grudnia w godz. 9.00-19.00. Liczba miejsc ograniczona.
„Wieczory czwartkowe w Austerii” to wspaniała okazja do spotkania się z muzyką, literaturą, sztuką. 9 grudnia o 19.00 w świat pełen wyjątkowych dźwięków zabierze nas Jana Jakub Należyty, któremu towarzyszyć będzie Dorota Wasilewska. Sala Balowa Austerii wypełni się muzyką.
W recitalu usłyszą Państwo piosenki Jacques’a Brela, Charles’a Aznavoura, Gilbera Becaud’a , Ives’a Montanda, Bułata Okudżawy w tłumaczeniach wykonawcy, arie z musicali “Człowiek z la Manchy”, ” Katedra Notre Dame w Paryżu” oraz piosenki autorskie. Przy fortepianie Dorota Wasilewska. Wydarzenie poprowadzi Mariola Orłowska.
Jan Jakub Należyty jest piosenkarzem, aktorem, satyrykiem, wykonawcą piosenek autorskich i francuskich, autorem sztuk teatralnych. Założyciel Krakowskiego Teatru Komedia. Debiutował w Opolu na Festiwalu Piosenki w 1982 roku. Dwa lata później na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu zdobył II nagrodę. W 2007 roku Jan Jakub Należyty wygrał Konkurs Małych Form Dramaturgicznych ogłoszony przez Teatr Dramatyczny w Białymstoku sztuką „Trzy razy łóżko”. Napisał wiele komedii m.in. „Andropauza męska rzecz! Czyli Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” , „Dieta Cud – czyli komedia odchudzająca”, „Słodki drań”. Swoją bogatą twórczość prezentuje na scenach w całej Polsce.
Jan Jakub Należyty wystąpi w towarzystwie wokalistki, kompozytorki, aranżerki, kierownik muzycznej spektakli teatralnych i koncertów – Doroty Wasilewskiej.

Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenia odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reguł reżimu sanitarnego.
Wieczory czwartkowe w Austerii

Recital “Dla takich chwil warto żyć”
9 grudnia, godz. 19.00

Austeria – filia Centrum Kultury Raszyn
Wejściówki na recital do odebrania w Austerii od 7 grudnia w godz. 9.00-19.00.

Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy!