Wakacje w Centrum Kultury i Sportu – Pruszków

Szanowni Państwo,

Nadeszły wakacje, co oznacza, że nie zwalniamy tempa i nasze plany wydarzeń podporządkowaliśmy wakacyjnym wymogom.

 

SPORT
Przez cały lipiec zapraszamy do udziału w bezpłatnych Weekendowych Turniejach w streetball’a i w piłkę nożną. Gramy w każdą sobotę i w niedzielę na boiskach treningowych obok Hali ZNICZ w godzinach od 9:00 do 13:00 (zaproszenie w załączeniu).
Już po raz 21-wszy zapraszamy do udziału w „Półkoloniach na sportowo” podczas których proponujemy sporą dawkę atrakcji dla dzieci pozostających w domu w okresie letnim (ulotka w załączeniu).

KINO w CKiS
W ramach comiesięcznych seansów zapraszamy do KINA w CKiS. W samym lipcu zaplanowaliśmy ponad 30 pokazów filmowych (ulotka w załączeniu). Wśród tytułów zagoszczą m.in. „Ojciec” z oscarową rolą Anthony’ego Hopkins’a oraz szeroko reklamowany polski dramat gangsterski „Magnezja”.
W ramach akcji „TANI wtorek” (wszystkie bilety po 15 zł) zapraszamy na wyjątkową polską animację „Zabij to i wyjedź z tego miasta”. Animacja Mariusza Wilczyńskiego to dużo więcej niż film: to 14 lat życia poświęconych na realizację tego niesamowitego, osobistego projektu. To przyprawiająca o dreszcze podróż w przeszłość własną i kraju, wywoływanie duchów ludzi i miejsc, terapeutyczna opowieść o rodzinie i wzruszający hołd dla przyjaźni. Jednym z głównych bohaterów filmu jest muzyka: fenomenalne, brzmiące niesłychanie współcześnie utwory Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout nadają animacji bluesowy, niespieszny rytm. Wyjątkowy tytuł w KINIE w CKiS – zapraszamy.

TEATR
Sierpień kończymy zaproszeniem do teatru na spektakl komediowy „Triathlon Story czyli chłopaki z żelaza”. Występują: Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Bartłomiej Topa/ Michał Żurawski.

WYDARZENIE
#TeamUla to nasz projekt do którego zapraszamy wszystkich tych, którzy wraz z nami chcą kibicować mieszkającej i trenującej w Pruszkowie Urszuli Łoś – utalentowanej kolarce torowej i sprinterce, reprezentującej Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020. Tworząc grupę fanów Urszuli spotykamy się 2 sierpnia w restauracji LOFT food&music o godz.8:00 rano, aby wspólnie trzymać kciuki za start Urszuli w Tokio.
Z tej okazji zachęcamy także Państwa do publikacji materiałów na temat Urszuli i Jej dorobku sportowego. W załączeniu przesyłamy dossier prasowe oraz linki do materiałów w których znajdą Państwo interesujące informacje mogące posłużyć do przygotowania publikacji na temat Urszuli. Naszym celem, oprócz wsparcia komunikacyjnego Urszuli w czasie Jej startów jest także krzewienie wiedzy na temat samej dyscypliny jaką jest kolarstwo torowe oraz popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze.

Zapraszamy do CKiS, mając nadzieję, że wspólne trzymanie kciuków za Urszulę oraz całą Kadrę Narodową podczas IO w Tokio 2020 zaowocują świetnymi wynikami sportowymi.

Niech pozytywne sportowe emocje udzielą się nam wszystkim w ten wakacyjny czas!

#TeamUla – CKiS www.ckis.pruszkow.pl