Konwent Gmin Powiatu Pruszkowskiego, prezentacje

Zobacz galerię zdjęć

Konwent Gmin Powiatu Pruszkowskiego jest spotkaniem poruszającym najważniejsze dla naszego regionu zamierzenia władz gmin i powiatu w realizacji inwestycji lub prezentowaniu wizji rozwoju przedsięwzięć w infrastrukturze drogowej lub gospodarczej.
Na konwencie, obecni byli: marszałek województwa Adam Struzik, dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Zbigniew Ostrowski, wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Temat spotkania to kwestia budowy Paszkowianki oraz remontu wiaduktu w ciągu ul. Poznańskiej – droga wojewódzka 718 w Pruszkowie.
Niemożność uczestnictwa w Konwencie i zaprezentowanie wystąpień gości omawiających swe prezentacje nie oddaje w pełni poruszanych problemów. Jednak lepszym jest pokazanie ich w tej postaci dla wprowadzenia Czytelników w złożoność materii, niż nie pokazanie nic.

W kolejności prezentacje:

Prezentacja Pana Arkadiusza Kosińskiego  Burmistrza Gminy Brwinów.

———————————————————————————————-

Prezentacja Pana Pawła Makucha Prezydenta Miasta Pruszkowa.

———————————————————————————————-

Prezentacja Pana Wojciecha Pstrokońskiego – Inicjatywa Przedsiębiorców z Obszaru Przemysłowego Pruszkowa i Brwinowa.

———————————————————————————————-

Film jest własnością Miasta Pruszków i został zrealizowany na potrzeby prezentacji na Konwencie Gmin Powiatu Pruszkowskiego w dniu 12 lutego 2019 r.

Dziękujemy za udostępnienie Portalowi PŻP.