Zażywaj Życie – Masz Tylko Jedno!

Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski

i

Paweł Makuch Prezydent Miasta Pruszkowa

zapraszają na koncert w ramach Międzynarodowego Dnia Bez Przemocy

„Zażywaj Życie – Masz Tylko Jedno!”

4 października godz. 18:00

 

Wystąpi przed Państwem Chór Sarva Dharma pod dyrekcją Marii Quovos. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 4 października o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Bezpłatne wejściówki będą do odebrania od wtorku, 24 września od godz. 09:30 w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie, w pokoju 403 (IV piętro, wejście C) oraz w urzędach gmin w Brwinowie, Michałowicach, Nadarzynie, Piastowie i Raszynie. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

“Chór powstał 9 lat temu. Występując na całym świecie, ostatnio zaprezentował się w siedzibie Sri Sathya Sai w Dharmakszetrze w Bombaju z okazji pomyślnego święta Gurupurnima. Celem międzynarodowego chóru “Sarva Dharma” jest upowszechnianie przesłania Bhagawana o jedności w różnorodności wszystkich regionów, ras i kultur. Głównym tematem programu chóru “Sarva Dharma” była jedność wszystkich religii, a chórzyści zaśpiewali pieśni pochodzące z Polski, Anglii, Izraela, Łotwy, Litwy i Estonii, a także z Brazylii, Hiszpanii, Irlandii i z Argentyny.

Przybyłem, aby zapalić lampę miłości w waszych sercach i z dnia na dzień podsycać jej blask. Nie występuję w imieniu żadnej istniejącej religii. Moją misją nie jest reklamowanie jakiejś sekty, wiary czy doktryny. Nie zamierzam przysparzać wyznawców żadnej religii, sobie, ani komukolwiek. Przybyłem, by mówić wam o duchowym źródle wszechrzeczy – miłości, o ścieżce miłości, o błogosławieństwie miłości, o posłannictwie miłości i o obowiązku miłości.”

Sathya Sai Baba 4 lipca 1968 r.

Źródło: “Prasanthi Reporter”, July 13, 2017
https://www.sathyasai.org.pl/aktualnosci.php?tekst=t5.5.67