Zbigniew Boniek i Janusz Basałaj z cyklu #premieraonline

Jesienne wieczory zachęcają do zgłębiania swoich pasji w domowym zaciszu. Inspiracji dostarczą spotkania autorskie z cyklu #premieraonline, których gośćmi będą legendarny piłkarz i obecny prezes PZPN Zbigniew Boniek wraz z Januszem Basałajem.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zbigniew Boniek, Janusz Basałaj – wtorek, 27 października, godz. 18:00

Z okazji premiery książki „Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia” (Wydawnictwo SQN) autorzy Zbigniew Boniek i Janusz Basałaj zawitają do wirtualnego studia Empiku, aby podzielić się z fanami piłki nożnej jeszcze większą liczbą ciekawostek.

Od chłopaka z bydgoskich ulic, nieśmiało stawiającego pierwsze kroki w świecie dorosłej piłki, przez „Bello di Notte”, po selekcjonera kadry i prezesa PZPN. Zbigniew Boniek zdradza kulisy zdarzeń, które wciąż wywołują wśród kibiców gorące dyskusje. Jaka atmosfera panowała w szatni przed legendarnym meczem z Niemcami w 2014 roku? I jak zmieniła się po spektakularnej wygranej? Co działo się wewnątrz prowadzonej przez Bońka reprezentacji i dlaczego jego przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego, już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, postawił na selekcjonera Adama Nawałkę? O tym wszystkim czytelnicy dowiedzą się z pierwszej ręki. Będą mieli okazję przekonać się, jakie emocje towarzyszyły legendarnemu piłkarzowi w najważniejszych momentach piłkarskiego życia, a jednocześnie – jednych z najważniejszych w historii polskiej piłki.

Biuro prasowe Emipik.