VI Dzień Patrioty

Obchodzimy VI Dzień Patrioty i Święto Niepodległości!

Ku pokrzepieniu polskiego ducha w tym roku spotkajmy się online!

Tegoroczny, szósty już Dzień Patrioty, odbędzie się 10 listopada i z wiadomych względów wyłącznie online. Autorzy Białego Kruka zebrani (w reżimie sanitarnym…) w historycznych wnętrzach Pałacu Biskupa Erazma Ciołka w Krakowie w swoich wystąpieniach opowiedzą o ważnych dla Polski rocznicach (a mamy ich w tym roku niemało!), o wielkich Polakach i o pięknie sztuki sakralnej.

Gośćmi VI Dnia Patrioty będą:

Prof. Wojciech Polak
Wielkie zwycięstwa hetmana Stanisława Żółkiewskiego

Prof. Krzysztof Ożóg
Narodziny potęgi. Dziedzictwo Kazimierza Wielkiego

Prof. Andrzej Nowak
Zwycięstwo nad bolszewicką ofensywą

Adam Bujak
Święta Rodzina – wzór na trudne czasy

Jolanta Sosnowska
Śladem św. Jana Pawła II

VI Dzień Patrioty transmitowany będzie na naszym kanale na Youtube.
Można go znaleźć pod tym linkiem i zapisać sobie nasz kanał w ulubionych: https://www.youtube.com/user/WydawnictwoBialyKruk?app=desktop

Natomiast obszerny, 45-minutowy skrót będzie można obejrzeć 29 listopada, o godz. 19:00 na kanale TVP Historia. Zapraszamy już teraz!

Link prowadzący bezpośrednio do transmisji wydarzenia prześlemy Państwu osobnym mailem we wtorek, a tymczasem zapraszamy na tradycyjny kiermasz białokrukowych książek! Jak zawsze w Dniu Patrioty, tak i teraz przygotowaliśmy specjalne ceny dla naszych Czytelników!

Z kodem rabatowym DZIENPATRIOTY2020 w naszej księgarni internetowej można kupić wszystkie nasze książki aż o 40% taniej!