Stacja Klasyka – koncert muzyki klasycznej

„Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów” – pewnego razu powiedział Arystoteles. To właśnie te słowa stały się inspiracją dla organizatorów (Fundacji Rzeka EN i galerii handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie) przy współtworzeniu przedsięwzięcia kulturalnego, jakim jest Stacja Klasyka. W ramach wydarzenia, w pasażu galerii, odbędzie się kolejny – drugi koncert podczas, którego wystąpi Tomasz Radziszewski.  24 lipca Tomasz Radziszewski zachwyci przybyłych słuchaczy subtelnym brzmieniem gitary klasycznej. Dość nietypowe połączenie specyfiki koncertów oraz miejsca ich wykonania, ma na celu zwrócenie uwagi na fakt, że muzyka klasyczna nie jest nudna i monotonna, a wręcz może stać się, w sposób naturalny, częścią naszej codzienności.  Na każdym z planowanych koncertów przybyła publiczność będzie miała okazję posłuchać innego składu instrumentalnego.

Zapraszani artyści, to młodzi, utalentowani muzycy, którzy mają na swych kontach dokonania i sukcesy o randze ogólnopolskiej, a także międzynarodowej.

W najbliższym czasie, z wielką radością zagrają dla pruszkowskiej publiczności, prezentując im swój kunszt, żywiołowość, pasję, oraz talent – oszlifowany wieloletnią, nieustającą pracą.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Pruszkowa i okolic 24 lipca, o godzinie 16.00 do galerii handlowej Nowa Stacja w Pruszkowie.

WSTĘP WOLNY.