Space of Jazz znów ONLINE


Oczekując na powrót publiczności do przestrzeni Mazowieckiego Instytutu Kultury przypominamy cykl koncertów online, które odbyły się w minionym, 2020 roku. Wśród czołowych polskich muzyków poruszających się w nurcie szeroko rozumianego jazzu usłyszymy: Basię Drazkov & Bartka Smorągiewicza,
Jako miłośnicy muzyki stwarzamy po raz kolejny przestrzeń do spotkania z ulubionymi artystami, w której wybrzmi osobista nuta jazzu.
Każdy z nas porusza się w sferze myśli, odczuć, emocji budując otaczającą rzeczywistość. Artysta poszukując piękna stwarza swoją wewnętrzną przestrzeń w której odkrywa siebie i tym samym definiuje świat. Muzyka daje nam szansę na uczestnictwo, wgląd w świat muzyków i świat drugiej osoby. Muzyki nie można dotknąć, zobaczyć. Jedyną określającą jednostką jest czas. Muzyka odbywa się w czasie. Po raz kolejny ten czas spędzimy z artystami:

13-14 lutego – Basia Drazkov & Bartek Smorągiewicz Be Inspired by Komeda

https://youtu.be/ovdtxUKgyE4

Koncert Basi Drazkov & Bartka Smorągiewicza to zaproszenie na rollercoaster w świat dźwięków muzyki improwizowanej. Artyści sięgnęli do utworów Krzysztofa Komedy interpretując je w iście nowatorski sposób na fortepian preparowany, saksofon/ flet/ klarnet. Be inspired by Komeda zabrzmi w przestrzeni online Mazowieckiego Instytutu Kultury po raz kolejny, przenosząc publiczność w świat dźwięków nieoczywistych.

Więcej na: www.mik.waw.pl

Mazowiecki Instytut Kultury jest beneficjentem Funduszu Wsparcia Kultury, pomocy finansowej polskiego rządu skierowanej do sektora kultury podczas pandemii COVID-19.

Koncerty dostępne będą na facebook.com/mazowieckiinstytutkultury oraz na kanale You Tube Mazowieckiego Instytutu Kultury.


Pozdrawiam serdecznie i w przypadku pytań pozostaję do dyspozycji,
Dział Marketingu i Promocji – Mazowiecki Instytut Kultury