Piosenka jest dobra na wszystko w Austerii

16 września o godz. 19.00 zapraszamy na wieczór muzyczno-poetycki “Piosenka jest dobra na wszystko” do Austerii w Raszynie. Piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów zaprezentują Julita Kożuszek-Borsuk i Dorota Wasilewska.
Znane i lubiane utwory to idealna propozycja na czwartkowy wieczór. Twórczość Kabaretu Starszych Panów zachwycała kolejne pokolenia Polaków. “Starsi panowie, starsi panowie dwaj, już szron na głowie, nie to zdrowie, a w sercach ciągle maj. I ta trwoga, trwoga, trudna rada, że się nie wie czy się człowiek dla dam nada. Ale z drugiej strony chwili takiej wdzięk, gdy rozwieje dana dama taki lęk” – śpiewali Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski. W programach Kabaretu występowali najbardziej znani polscy aktorzy lat 50. i 60. XX wieku. Niejednokrotnie nucimy piosenki Przybory i Wasowskiego, które są ponadczasowe.
16 września w Sali Ślubów w Austerii Julita Kożuszek-Borsuk i Dorota Wasilewska zaprezentują utwory z Kabaretu Starszych Panów w programie “Piosenka jest dobra na wszystko”. Początek koncertu o 19.00. Julita Kożuszek-Borsuk i Dorota Wasilewska przywołają najświetniejszy duet muzyczno-literacki, a także intelektualny dorobek Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory z charakterystycznym dla nich poczuciem humoru, dystansem do życia, ogromną wrażliwością i rysem inteligentnego dialogu z publicznością.
Czwartkowy wieczór warto spędzić w Austerii i zagłębić się w twórczość Kabaretu Starszych Panów. – Usłyszymy piosenki z Kabaretu Starszych Panów: Prysły zmysły, Herbatka, Kaziu, Portugalczyk Osculatti, Szuja. Czy piosenka jest dobra na koniec lata? Warto sprawdzić! – zachęcają organizatorzy.
Wstęp wolny!

Zapraszamy 16 września o godz. 19.00 na koncert “Piosenka jest dobra na wszystko” do Austerii w Raszynie.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

Pozdrawiamy, Austeria Raszyn, austeria@ckr.raszyn.pl