Paulina Świst na spotkaniu autorskim online w studiu Empiku

Empik nie rezygnuje ze świetnie przyjętego przez miłośników kultury formatu wirtualnych spotkań autorskich z cyklu #premieraonline. W środę 3 czerwca w studiu Empiku zagości poczytna pisarka, która skrywa się za pseudonimem artystycznym – Paulina Świst. Dzięki formatowi online autorka po raz pierwszy spotka się z czytelnikami i opowie o najnowszej powieści „Przekręt” (Wydawnictwo Akurat). Interaktywna transmisja rozpoczną się o godz. 18:00 na stronie Empiku na Facebooku. Uczestnicy spotkań będą mieli możliwość zadawania pytań pod streamingiem.

Cykl wirtualnych rozmów na żywo #premieraonline, zainicjowany pod koniec marca 2020 roku przez Empik, zgromadził już ponad półtora miliona unikalnych odbiorców. W najbliższym tygodniu w studiu Empiku pojawią się Paulina Świst (3.06). Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom od godz. 18:00. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio Zet). Wywiad będzie tłumaczony na język migowy.

Paulina Świst – środa 3 czerwca, godz. 18:00

Paulina Świst to pseudonim literacki adwokat prowadzącej indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Z okazji premiery najnowszej powieści „Przekręt” (Wydawnictwo Akurat) autorka, która dotąd pozostawała całkowicie anonimowa, zgodziła się spotkać z czytelnikami w formule online.

W trzeciej części z cyklu „Karuzela”, Świst stawia pytanie o to, gdzie przebiega granica chciwości. Czy w ogóle istnieje? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Po tym, jak „Orzeł” zostaje zatrzymany, Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Orłowski musi zostać „koroną”, czyli świadkiem koronnym. Problem w tym, że „Orzeł” nie bardzo widzi się w tej roli. Równocześnie we Wrocławiu Lilka i Michał rozpracowują sektę, której głównym zadaniem jest pranie pieniędzy na rzecz Sitwy. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej…

Biuro prasowe Empik – empik@walk.pl