Koncert Romantic w Austerii

Wyjątkowe wydarzenie w Austerii w Raszynie. 26 września o godz. 19.00 zapraszamy na koncert “Romantic”, podczas którego w niezapomnianą magiczną podróż zabiorą Państwa YLO Violin i Sergio Bettas.
Polska skrzypaczka i włoski tenor tworzą duet gwarantujący niezapomniane wrażenia. Wieczór 26 września w Austerii w Raszynie będzie urokliwy. Podczas koncertu „Romantic” YLO Violin i Sergio Bettas zabiorą publiczność w niezwykłą muzyczną podróż. Usłyszymy najpiękniejsze romantyczne przeboje muzyki rozrywkowej w języku włoskim i angielskim w przepięknych aranżacjach. Nie zabraknie fortepianu, skrzypiec i podkładów muzycznych.

Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy muzyczny wieczór!

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.

YLO Violin (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. Skrzypce towarzyszyły jej od najmłodszych lat. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami. Ilona Perz-Golka jest mieszkanką Gminy Raszyn.
Sergio Bettas przygodę z muzyką zaczynał od gry na instrumentach, potem odkrył w sobie pasję do śpiewu. Włoski tenor jest absolwentem Konserwatorium Sztuki Śpiewu w Ferrarze(Conservatorio Statale di Musica Girolamo Frescobaldi di Ferrara). Swój warszatat doskonalił u znanego włoskiego śpiewaka operowego Nazzareno Antinori’ego. Drogę zawodową Bettas rozpoczął w Teatro Regio w Parmie. W 2008 roku przyjechał do Polski i rozpoczął współpracę z Teatrem Wielkim w Warszawie. Występował w klasykach operowych: Aida, Traviata, Otello, Halka, Straszny Dwór.

 

Zespół Austeria Raszyn. austeria@ckr.raszyn.pl