I Festiwal Smaków Food Tracków w Pruszkowie

Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków

 13-14 kwietnia 2019

Centrum Kultury i Sportu

Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w drugi weekend kwietnia szykuje się porządna wyżerka! To pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Pruszkowie.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie zielonej pory roku mieszkańcy Pruszkowa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Pruszkowie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Centrum Kultury i Sportu zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków do Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

W sobotę  jesteśmy od 12 do 21, a w od 12 do 20.

Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

 

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/373029083281664/  https://festiwalsmaku.com.pl