AniKa Dąbrowska gościem Empiku.

Gościem kolejnego koncertu z nowego cyklu #EmpikMusicLive będzie AniKa Dąbrowska. Już we wtorek 30 czerwca o godz. 20:00 młoda piosenkarka zagra 30-minutowy koncert oraz opowie o debiutanckim krążku „Afirmacja”. Ekskluzywny zapis audio z występu trafi do aplikacji Empik Music.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie artystce pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkania będą tłumaczone na język migowy. Dodatkowo zapis audio koncertu z cyklu #EmpikMusicLive trafi następnie do aplikacji streamingowej Empik Music.

#EmpikMusicLive to cykl koncertów i rozmów z artystami wokół ich premierowych albumów. Gościem drugiego występu będzie AniKa Dąbrowska, zwyciężczyni drugiej edycji programu The Voice Kids. Podczas wydarzenia promującego jej nowy album „Afirmacja” (Universal Music Polska) artystka zagra 30-minutowy koncert oraz odpowie na pytania fanów dotyczące debiutanckich nagrań. Tytuł krążka jest odzwierciedleniem osobowości samej artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt inny potrafi się nim cieszyć. To album pełen utworów niosących same pozytywne emocje: radość, nadzieję, pocieszenie, miłość i zabawę. Na spotkanie wraz z Empikiem zapraszają Universal Music Polska i Going. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Płyta jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie, kiedy każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełno na niej pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje – komentuje AniKa.

Biuro prasowe Empiku – empik@walk.pl