10 edycja Festiwalu “Chrześcijańskie Granie”!

 

Dziś 26 maja rozpoczyna się 10 edycja Festiwalu „Chrześcijańskie Granie”, które  odbędzie się tym razem w Chorzowie.

Wydarzenie będzie można śledzić zdalnie poprzez kanał www.1on.pl.

 

LINK DO TRANSMISJIhttps://www.youtube.com/watch?v=fnarF7fNwIA&feature=youtu.be

 

Pandemia wstrzymała jedynie o pół roku organizację wydarzenia pod marką Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Pierwotnie zaplanowany na jesień ur. koncert odbędzie się już dziś – 26 maja.

– Z uwagi na uwarunkowania obecnego czasu zdecydowaliśmy się przenieść koncert do Chorzowa, do gościnnego studia Adama Guzdka (Bądź jak Jezus, Betlejem w Polsce) – mówi Michał Guzek, prezes Fundacji „Chrześcijańskie Granie”, organizator wydarzenia.

W tym roku w koncercie wezmą udział: JednoSemeionPół piętro którzy powalczą o zwycięstwo w koncercie „Debiuty” oraz Monika Giergiel (non stop ccm) jako gwiazdy Festiwalu. Festiwal poprowadzą Grzegorz Bociański (Radio Em, Katolika Front) i Marcin Jakimowicz (Gość Niedzielny).

Laureatami Festiwalu Debiutów byli m.in.: Magdalena Frączek i Love Story, STRONAb, zespół Anielsi, PLAYandPRAY, czy Soudarion.

Festiwal „Chrześcijańskie Granie” to cykliczna impreza organizowana od 10-ciu lat przez Fundację Chrześcijańskie Granie i sklep pod tą samą nazwą. Celem projektu jest Ewangelizacja oraz popularyzacja muzyki chrześcijańskiej poprzez promocję debiutantów. Prezesem Fundacji i pomysłodawcą imprezy jest Michał Guzek.

Adam Guzdek to założyciel i szef Śląskiej Agencji Reklamy i Marketingu – firmy zajmującej się nie tylko reklamą lecz również produkcją różnych eventów. Od początku działania firmie udało się zrealizować ponad 4 tys. wydarzeń. Adam Guzdek jest także założycielem kanału www.1on.pl, na którym odbędzie transmisja tegorocznego Festiwalu oraz właścicielem studia w którym odbędzie się jego nagranie.

 

 

Biuro: Festiwalu „Chrześcijańskie Granie”