Magda Anioł - ODMAWIAM

Podaruj bilet dla młodych

Portalu www.katolikwspiera.pl fundacja Chrześcijańskie Granie prowadzi zbiórkę na bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie” dla młodzieży z potrzebujących środowisk. “Ta muzyka ma moc dotarcia do serca i jego przemiany. Lata doświadczeń nauczyły twórców tego wydarzenia, że warto mnożyć dobro.

Każde 44 zł wpłacone na zbiórkę to jeden bilet.” – mówi Mateusz Stolarski z Chrześcijańskiego Grania. W ramach promocji akcji w niedzielę 20 października w Dobrym Miejscu zagra Magda Anioł i zespół Soudarion.

Festiwal Chrześcijańskie Granie w tym roku odbędzie się 24 listopada w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W tym roku poprzedzi go „Scena festiwalowa GrajMY Chrześcijańskie Granie”. W październiku planowane są dwa koncerty, w ramach których wystąpią gwiazdy muzyki chrześcijańskiej: Tau, ks. Jakub Bartczak – 27 października oraz Magda Anioł i zespół Soudarion – 20 października. Bilety już można kupić na www.goout.plwww.eventim.pl   Więcej informacji: www.dobremiejsce.org

Bilety na koncert Magdy Anioł i Soudarion można kupić w promocyjnej cenie za 33 zł poprzez wpisanie kodu rabatowego: “ANIOŁ”

„Festiwal Chrześcijańskie Granie to wydarzenie dla wszystkich, dla całych rodzin. Każdy tam znajdzie coś dla siebie. Jednak głównym odbiorcą są ludzie młodzi, dlatego pragniemy dotrzeć do nich jak najszerzej.” – mówią organizatorzy z Fundacji Chrześcijańskie Granie.

Festiwal Chrześcijańskie Granie łączy scenę debiutancką z profesjonalną. Od 2011 pokazuje to, co nowe i dobre na polskiej scenie. Sercem festiwalu od dwóch lat jest talent show – konkurs Debiuty im. Moniki Brzozy. W tegorocznej edycji 24 listopada posłuchamy laureatów najważniejszych konkursów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Zagrają Sąsiedzi+, Hiob, Wojtek „Dziwak” Błęcki, TATO, Iwona Janicka, Iwona Pietrala. Nie zabraknie zwycięzcy Debiutów 2018 – zespołu LET HIM RUN.

Wydarzenie odbywa się na jesieni każdego roku. Festiwal to również czas poświęcony na modlitwę oraz dobre spotkania. Od roku 2012 przyznawany jest Złoty Krążek. Na scenie festiwalowej wystąpiło kilkadziesiąt zespołów i wykonawców. Wśród nich był m.in. Arkadio, Antonina Krzysztoń, StronaB, Zespół 33, Pandamusic, Albo i Nie, El Camino, Frenchman, WZN/Wyrwani z Niewoli, ks. Kuba Bartczak, Gospel Rain czy New Day.

W tym roku ponownie odbędzie się ono na scenie Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Chrześcijańskie Granie, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce oraz portal Chrześcijańskie Granie

Wspieraj akcję PODARUJ BILET DLA MŁODYCH na www.katolikwspiera.pl

Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)