Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2020

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2020 pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego – Krzysztofa Rymuzy i Prezydenta Pruszkowa – Pawła Makucha, jest turniejem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas turnieju odbędzie się rywalizacja w różnych kategoriach tanecznych dla rekreacji i oczywiście par sportowych.
Podczas gali wieczornej turnieju, która rozpocznie się o godzinie 19:00 będzie można podziwiać Mistrzów Europy w Show Dance Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke znanych również z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w pięknych pokazach tanecznych. Turniej odbywa się zgodnie z wytycznymi przeprowadzenia wydarzeń sportowych pozytywnie zaopiniowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby impreza odbyła się przy pięknej aranżacji oraz niezapomnianej atmosferze ale przede wszystkim w bezpiecznych warunkach. Turniej jest dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Miasto Pruszków. Jesteśmy pewni, iż turniej wyróżni się na tle innych eventów w okolicy. Zakup biletów na wydarzenie będzie możliwy od 29.09.2020 online: https://www.top-dance.pl/bilety-online/

Zalecenia i zasady bezpieczeństwa dla publiczności i zawodników:
Turniej odbywa się zgodnie z „wytycznymi do organizacji zawodów sportowych Federacji Tańca Sportowego podczas trwania epidemii” pozytywnie zaopiniowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby impreza odbyła się przy pięknej aranżacji oraz niezapomnianej atmosferze ale przede wszystkim w bezpiecznych warunkach.

W wytycznych można zapoznać się ze wszelkimi obowiązującymi zasadami dla gości turnieju oraz zawodników. Przypominamy o najważniejszych dla publiczności:

Widzowie z objawami grypopodobnymi nie będą wpuszczani na teren imprezy. Widzowie, którzy mieli kontakt z osobą zarażoną COVID-19 w ciągu ostatnich 14 dni, nie mogą wejść na teren imprezy. Na hali sportowej widz musi zakrywać usta i nos do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się w obiekcie sportowym do momentu zajęcia miejscach. Publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc dla niej przewidzianych na halach i salach sportowych zgodnie z poniższymi zasadami: co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie. Dystans społeczny min. 1,5 metra obowiązuje zgodnie z wytycznymi GIS.

Wiceprezes UKS Top Dance