Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego Top Dance Open 2021 w Pruszkowie

Szanowni Państwo,

Międzynarodowego Turnieju Tańca Sportowego Top Dance Open 2021 odbędzie się 9-10 października 2021 r. w hali Znicz w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Przez całe dwa dni na Hali Znicz odbywać się będzie Międzynarodowy turniej tańca sportowego Top Dance OPEN 2021, gdzie będzie można zobaczyć rywalizację tanecznych par sportowych z polski i zagranicy w widowiskowych stylach tanecznych standardowym i latynoamerykańskim.

Patronami Honorowymi turnieju są Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch. Turniej jest dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, ze środków z budżetu Gminy Miasto Pruszków oraz przy wsparciu Fundacji ARP.
Organizator Uczniowski Klub Sportowy Top Dance zaprasza na turniej wszystkich miłośników tańca i tanecznych wrażeń. Zmagania zawodników będzie oceniać profesjonalna 19 osobowa komisja sędziowska z Polski i zagranicy.

W 2020 pierwsza edycja tego turnieju była ogromnym sukcesem i przy trwającej epidemii COVID-19 zostały zrealizowane wszystkie cele i osiągnięte wszystkie założone rezultaty. Jednakże, tym razem będzie to pierwszy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o takiej randze i wielkości na terenie Powiatu Pruszkowskiego

Podczas Top Dance Open odbędzie się rywalizacja w 50 kategoriach wiekowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przewidywana liczba uczestników turnieju to ok. 600 osób.
Przewidywana ilość gości imprezy i widzów to 1500 osób.
Turniej odbędzie się w strukturach Federacji Tańca Sportowego (FTS) oraz Światowej Federacji Tańca Sportowego (WDSF).
Zawodnicy UKS Top Dance to liderzy Polskich rankingów sportowych, mistrzowie Polski w kategorii dziecięcej, medaliści mistrzostw Polski Juniorów oraz finaliści mistrzostw Polski U21.

Będzie to szczegółowo ważne wydarzenie dla Powiatu jak i całego Mazowsza oraz jego mieszkańców którzy skorzystają z możliwości rywalizacji na profesjonalnie zorganizowanym wydarzeniu sportowym. Turniej odbędzie się na najwyższym poziomie przy pięknej aranżacji oraz z przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Więcej informacji na stronie internetowej turnieju: https://topdanceopen.top-dance.pl/

 

Z poważaniem, Margarita Kuliś Wiceprezes UKS Top Dance, uks.topdance@gmail.com