Chrześcijańskie granie 10 edycja konkursu

„Szukamy nowych i dobrych wykonawców, którzy będą miały szansę stać się Debiutem roku 2020. Dlatego do 26 maja 2020 roku przyjmujemy zgłoszenia od zespołów i wykonawców chętnych do udziału w konkursie Debiuty im. Moniki Brzozy. W tym roku będzie to wyjątkowa edycja konkursu. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada w ramach X Festiwalu Chrześcijańskie Granie .” – informują organizatorzy.

 

„Chętnych wykonawców prosimy o maila na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com wraz ze zgłoszeniem (załączniki mogą mieć max. 20 mb). Spośród zgłoszonych wykonawców, te które spełnią poniższe kryteria wezmą udział w plebiscycie. Wyłoni on zespół/wykonawcę,  który weźmie udział w Koncercie Debiuty 2020. Dwa pozostałe zostaną wybrane poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie” oraz Listę z Mocą”- mówi Michał Guzek, prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

 

Warunki wstępnej kwalifikacji:

– debiutant (wydana pierwsza płyta lub przygotowany materiał do wydania)

– min. 3 nagrania w jakości studyjnej

– autorski repertuar– zespół nie większy niż 7 osób

– dobrowolna wpłata na konto: Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul. Dewajtis 3, Warszawa

– wsparcie promocyjne na fb i www konkursu.

– wykonawca/ zespół powinien pochodzić z tradycji katolickiej

– w warstwie słownej przekaz chrześcijański

 

Co zgłoszenie musi zawierać:

– krótki opis zespołu
– min. 3 profesjonalne utwory w mp3
– min. 3 zdjęcia zespołu w dobrej rozdzielczości
– adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku(uwaga! załączniki muszą mieć poniżej 20 MB)

Koncert Debiuty 2020 odbędzie się w ramach festiwalu Chrześcijańskie Granie już w listopadzie w Warszawie . Wydarzenie jest organizowane m.in. poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”, która powstała w lipcu 2015 roku w celu promocji muzyki chrześcijańskiej. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaB, Kanaan, Let Him Run, Mocni w Wierze, Iwona Janicka oraz zespół Soudarion.

Koncert Debiuty jest organizowany, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Prosimy i dziękujemy za każdą wpłatę.FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”:Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul. Dewajtis 3, Warszawa.

 

Serdecznie pozdrawiam. www.chrzescijanskiegranie.pl